Kubilo nuoma –Toliejai

Kubilo nuoma –Toliejai 1

Kubilo nuoma –Toliejai

Toliejai yra kaimas Molėtų rajone, Čiulėnų seniūnijos centras, išsidėstęs apie 9 km į šiaurės rytus nuo Molėtų. Toliejai pasižymi gražiais gamtos vaizdais ir ramybe, kas daro jį patraukliu turistams ir poilsiautojams.

Istoriškai Toliejai buvo svarbus kaimas, kur Sovietų laikais veikė Čiulėnų kolūkio administracija ir didelis kiaulininkystės kompleksas. Šiuo metu Toliejuose liko tik kelios veikiančios fermos​ (Vikipedija)​.

Molėtų rajonas, kuriame yra Toliejai, garsėja savo natūraliu grožiu. Čia yra Labanoro ir Asvejos regioniniai parkai, kurie yra populiarūs tarp turistų dėl vaizdingų peizažų ir turtingos gamtos​ (Vikipedija)​​ (Infomoletai)​. Rajone taip pat gausu istorinių ir kultūrinių objektų, tokių kaip Alantos dvaras, Mindūnų apžvalgos bokštas, Molėtų skulptūrų parkas ir daugelis kitų lankytinų vietų​ (LakeStay)​​ (Infomoletai)​.

Apsilankymas Toliejuose suteiks galimybę pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti Aukštaitijos gamtos grožiu. Jei norite dar labiau atsipalaiduoti, rekomenduojame išsinuomoti kubilą iš „Laikas Kubilui“ ir mėgautis maloniais vandens procedūromis šioje gražioje vietovėje.